"Верес" обіграв у Туреччині казахів

Рівненський Верес у заключному спарингу на турецьких зборах обіграв казахстанський Мактаарал.Сьогодні червоно-чорні повертаються до України та продовжать підготовку до поєдинку проти полтавської Ворскли у Прем'єр-лізі.

Суперником рівнян став новачок казахської Прем'єр-ліги клубМактаарал.До речі, за цей клуб грає колишній вересівець Артур Западня.

Верес почав домінувати на полі уже з перших хвилин. Спочатку відзначитися Михайлу Шестакову не дозволила неточність, потім удар Дахновського парирував голкіпер казахів. Геннадій Пасіч теж був невлучним на добиванні.

Вирішальною була кінцівка першого тайму. Валерій Кучеров отримав передачу від Ігоря Солдата у штрафному майданчику, та дочекався удару по ногах. Пенальті взяввся виконувати Віталій Дахновський - 1:0. Цей рахунок протримався до кінця гри.

Уже 27 лютого рівняни проведуть свій перший офіційний матч у цьому році - проти ворсклян, перший домашній поєдинок - зіграють проти Десни, орієнтовно 12 березня.