Кропивницький

Кропивничани заборгували за опалення 130 мільйонів гривень

 • 2021-09-27 21:57:10
 • перегляди: 0

Жителі Кропивницького винні за опалення 130 мільйонів гривень. Це борги минулих років, розповів директор комунального підприємства "Теплоенергетик" Олександр Чельник. Централізованим опаленням в місті користуються понад 18 тисяч родин. Вони є основним боржником підприємства.

"Теплоенергетик" має борг за спожитий за попередні роки газ 828 мільйонів гривень. З них борг за газ – 660 мільйонів, решта 168 мільйонів – це нарахована пеня за прострочені платежі, штрафи та судові збори. У цьому році збільшилась вартість газу на три тисячі, майже в два рази зросла вартість розподілу електроенергії. Через це, говорить Олександр Чельник, у нинішньому опалювальному сезоні кропивничани платитимуть за теплопостачання більше – на 18 гривень.

Плата за опалення одного квадратного метра для приватних споживачів складатиме 69 гривень, для бюджетних організацій – 2900 гривень за гігакалорію.

За словами Олександра Чельника, для населення тариф цього року більше підвищувати не планують. Він може змінитися для бюджетних установ. "Вартість газу, яка обрахована в цьому тарифі – 9300 гривень за тисячу кубів – це газ,

розподіл і транспортування. Така вартість газу прорахована і для населення і для бюджетних установ. З цього сезону газ, який буде використовуватись для опалення бюджетних установ – зараз відпускається ТОВ "Нафтогаз", анонсована ціна на жовтень – 27 тисяч гривень".

85-річна кропивничанка Євдокія Нельга якістю централізованого опалення незадоволена: "Можуть сказати, що включають, а батареї холодні. Температура у квартирі – 19 градусів, рідко – 22. Погано топлять".

За минулий опалювальний сезон за двокімнатну квартиру площею 47 квадратних метрів жінка платила щомісяця 2000 – 2500 гривень. Отримує пенсії 3200, чоловік – 6000 гривень. Жінка порахувала, після подорожчання щомісяця платитиме за опалення понад три тисячі гривень. Від централізованого опалення хоче відмовитись.

Опалювальний сезон розпочнеться, коли протягом трьох діб середньодобова температура повітря буде нижче восьми градусів тепла.

Читайте також Жителі Кіровоградської області заборгували за розподіл природного газу 62 мільйони гривень. На Кіровоградщині борги за водопостачання з людей стягуватимуть колектори.

У Кропивницькому презентували проєкт, який реалізується у 10 регіонах України (ФОТО)

 • 2021-09-27 21:03:16
 • перегляди: 0

27 вересня 2021 року ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» спільно із Обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.Чижевського презентували проєкт «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час», який виконується у співпраці з ГО «Фундація прав людини» за підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Проєкт реалізується у 10 регіонах України, серед яких: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Кіровоградська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернігівська та Чернівецька області.

Координатор проєкту у Кіровоградській області - ЖИВОТОВСЬКА Валентина – голова ГО «Обласний жіночий інформаційний центр», директор КЗ «Обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.І.Чижевського», заслужений працівник культури України.

Метою співробітництва у рамках проєкту є реалізація проєктних заходів у Кіровоградській області для посилення професіоналізму лідерів громадських організацій у царині миротворчості, а також розвиток діалогу шляхом посилення блогерства і громадського лідерства задля сприяння примиренню шляхом об’єднання зусиль лідерів громад з різних областей України в єдину платформу.

Метою Програми є:

посилення в суспільстві ідеї діалогу заради порозуміння та примирення як важливої умови сталого розвитку країни, її європейської інтеграції;

підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі молоді і жінок у мирному процесі в Україні;

розширення можливостей громадських діячів та посилення їхніх голосів на місцевому рівні;

забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 Ради Безпеки ООН, Резолюції 2250 Ради Безпеки ООН та досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року;

послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної громадської діяльності;

створення простору для повноправної участі людей з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні.

Учасників проєкту чекають різноманітні активності – школи-тренінги, круглі столи, блог-кафе, проєкти амбасадорок, національний радіомарафон, етичний кодекс блогера та багато іншого.

Амбасадори проєкту:

стануть учасниками міжрегіональних шкіл-тренінгів,

під час яких розглянуть важливі у сучасному житті теми: «Як стати блогером. Голосніше за слова»; «Молодіжне лідерство як ресурс мирного врегулювання у цифровий час. Моніторинг миротворчого процесу»; «Резолюції РБ ООН 1325 та 2250 в дії. Блогінг та новітні технології»; «Технології ефективної поведінки у конфлікті для молодих лідерів»; «Як стати відеоблогером: короткі відео та стрімінг»;

поділяться своїми знаннями з представниками нашої громади, під час проведення семінарів на теми «Блогерство» та «Молодіжне лідерство як ресурс мирного врегулювання у цифровий час»;

представлять ідеї власних міні-проєктів, які стосуються розбудови суспільного діалогу, громадського лідерства та миротворчества;

започаткують проведення блог-кафе, під час яких розглянуть актуальні питання миротворчества тощо.

Переконані, що громадські ініціативи насправді працюють. Це чудова можливість власноруч робити вагомі справи, відстоювати та захищати інтереси громадян та країни в цілому в різних сферах життя.

Лiки вiд коронавiрусу привезли на Кiровоградщину

 • 2021-09-27 20:07:13
 • перегляди: 0

Кiровоградська область отримала противiруснi лiки вiд коронавiрусу. Це – 440 флаконiв “Бамланiвiмабу” та 880 “Етесевiмабу”. Їх сьогоднi привезли в обласну лiкарню.

Про це повiдомляє Суспiльне, iнформує Златопiль.

За словами завiдувачки iнфекцiйного вiддiлення Олени Смiрнової, вартiсть препаратiв – 11,5 мiльйонiв гривень. “Це – противiруснi препарати для лiкування пацiєнтiв iз легкою та середньою формою COVID-19, але не для важкохворих людей. Вони мають допомогти запобiгти розвитку ускладнень вiд коронавiрусу. Це гуманiтарна допомога”. Що вiдомо:

Україна отримала тисячу 260 флаконiв “Бамланiвiмабу” та 2520 флаконiв “Етесевiмабу”. Препарати передали Українi безкоштовно, як гуманiтарний вантаж вiд американської благодiйної органiзацiї Direct Relief. Їх доставили до Київського мiського лабораторного центру Держсанепiдслужби.

Вiдсьогоднi лiки розвозять в областi, розповiв Суспiльному директор центру Олександр Стрешенець. За його словами, лiки використовуватимуть тiльки в лiкарнях, їх призначатимуть пацiєнтам безкоштовно.

Обласна лiкарня, що у Кропивницькому, отримала пiв сотнi доз препарату ”Актемра”. Цi лiки призначають хворим на коронавiрус, якi перебувають у критичному станi – розповiла Суспiльному завiдувачка iнфекцiйного вiддiлення лiкарнi Олена Смiрнова. Привезеного вистачить на лiкування 12 хворих, для них лiки будуть безкоштовними.

Роботодавці Кропивницького та області потребують менеджерів

 • 2021-09-27 19:09:16
 • перегляди: 0

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба в менеджерах.

Нині підприємства області потребують 16 фахівців за професією:

менеджер (управитель) – 1 вакансія;

менеджер (управитель) в роздрібній торгівлі непродовольчими товарами – 1 вакансія;

менеджер (управитель) з персоналу – 4 вакансії;

менеджер (управитель) з постачання – 1 вакансія;

менеджер (управитель) з туризму – 1 вакансія;

менеджер (управитель) із збуту – 7 вакансій;

менеджер (управитель) із надання кредитів – 1 вакансія.

Фахівці за такою професією затребувані у містах Кропивницькому й Олександрії та Голованівському районі.

Роботодавці області готові платити менеджерам від «мінімалки» (6 000 грн) до 15 000 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

За більш детальною інформацією слід звертатися до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

У Кропивницькому батьки відмовилися від новонародженої дитини

 • 2021-09-27 19:00:19
 • перегляди: 0

У Кропивницькому батьки відмовилися від новонародженої доньки. Про це Суспільному розповіла головна лікарка кропивницького пологового будинку Людмила Романів. Дитина, з її слів, недоношена, але здорова.

За словами лікарки, новонароджену до пологового будинку пренесли хлопець з дівчиною у п'ятницю, 24 вересня. Сказали, що знайшли її під мостом: "Лікарі запідозрили, що це мама дитини та викликали поліцію. Дівчина зізналася, що це вона народила, але дитина їй не потрібна".

Дитину оглянули лікарі, сказала Людмила Романів: "Дівчинка недоношена, але здорова. Була переохолоджена. Нині перебуває під наглядом лікарів".

Жінка написала відмову від дитини. Головна лікарка сказала, що працівники лікарні намагалися вплинути на рішення матері, але позитивного результату це не дало.

Читайте також На порозі кропивницького ліцею залишили двох дітей чотирьох та півтора років. Нині вони в лікарні. Гроші на лікування батькові. У Кропивницькому змінили формат благодійного аукціону.

У Кропивницькому до Всесвітнього дня туризму відкрили виставку (фоторепортаж)

 • 2021-09-27 18:30:13
 • перегляди: 0

Сьогодні, 27 вересня, у місті Кропивницький в Музеї мистецтв відбулося урочисте відкриття виставки художніх творів «Туристична мозаїка рідного краю», присвяченої Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні.

У громаді на Кіровоградщині відкрили майданчик для воркауту (ФОТО)

 • 2021-09-27 18:12:14
 • перегляди: 0

У Малій Висці на території комунального закладу «Маловисківський ліцей ім. Г. М. Перебийноса» презентували майданчик для воркауту.

Його спорудили в рамках проєкту «STREET WORKOUT», поданого на конкурс мініпроєктів «Майбутнє громади в наших руках» (керівник проекту Ірина Кушнієнко).

"Міський конкурс міні-проектів «Майбутнє громади в наших руках» дає можливість жителям громади реалізувати власні ідеї в межах фінансування конкурсу, вирішити проблему за рахунок громадського бюджету. І відкриття сьогодні спортмайданчика є цьому підтвердженням", – зазначила секретарка міської ради Леся Постолюк.

В урочистостях взяли участь заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Жовтило, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Онипсенко, виконуюча обов’язки директора Маловисківського ліцею імені Г.М. Перебийноса Аліна Самченко, вчителі та учні початкових класів закладу та інші.

Довідково: у рамках конкурсу міні-проектів "Майбутнє громади вн наших руках" на реалізації знаходиться ще чотири проекти.

В категорії проектів «Великі» - 300,0тис грн. - проект «Хутір козака Никодима» (ГО «Простір ідей, керівник проекту – Коваленко Інна Борисівна). В категорії проектів «Малі» - 75,0 тис. грн - три проекти: «Веселий дворик у селі Лозуватка» (ініціативна група с.Лозуватка, керівник проєкту Ківенко Наталія Вікторівна); «Парково-меморіальний сквер пам’яті на місці старого кладовища в центрі міста» (ГО «Простір ідей», керівник проекту Кудря Ірина Василівна);«Сад майбутнього» (ініціативна група с.Олександрівка, керівник проекту Матвієнко Руслана Володимирівна).

На Кіровоградщині перевірили якість повітря

 • 2021-09-27 18:09:30
 • перегляди: 0

Фахівці обласного центру контролю та профілактики хвороб провели відбір атмосферного повітря на вміст пилу, сажі, сірчистого ангідриду, азоту діоксиду, вуглецю оксиду.

Про це повідомляє пресслужба установи, інформує Златопіль.

Усього здійснили 5 вимірювань та провели 25 досліджень.

Всі проби відповідають вимогам гігієнічних регламентів “Гранично допустимі концентрації хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць” затверджених наказом МОЗ України №52 від 14.01.2020р.

З метою проведення соціально – гігієнічного моніторингу радіологічною лабораторією ВДФХФ в контрольній точці проведено 15 вимірів потужності поглиненої дози гамма-випромінювання в повітрі (гамма-фон). Перевищень не виявлено.

У Ленінському суді розглядатиметься справа стосовно Центрального скверу

 • 2021-09-27 17:39:17
 • перегляди: 0

У Ленінський районному суді м. Кіровограда відбудеться перше судове засідання щодо визнання недійсним договору оренди, який завдає шкоди немайновим правам фізичної особи. Про це йдетьс я на сайті Ленінського районного суду м. Кіровограда.

Дата/час 28.09.2021 10:00

№ Справи 405/5335/21

Сторони по справі

Позивач: Резніченко Олена Юріївна,

відповідач: Міська рада міста Кропивницького, третя особа, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору: Товариство з обмеженою відповідальністю Укрсфера, третя особа, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору: Товариство з обмеженою відповідальністю ФК 2020, засновник Волощенко Сергій Броніславович.

Суть позову: визнання недійсним договору оренди, який завдає шкоди немайновим правам фізичної особи.

Адреса 25006, Кіровоградська, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 40

Зал судових засідань

Форма судочинства: Цивільне судочинство

Голова ГО Озеленення Кропивницький Надія Паливода запрошує усіх небайдужих завітати на засідання.

Шановні друзі та колеги, хочу повідомити вам, що у вівторок 28 вересня відбудеться перше судове засідання у справі захисту Центрального скверу від забудови.

Початок - 10.00

Зал 505

Справа 405/5335/21

Прізвище судді - В.В.Драний.

Прошу вас прийти і підтримати своєю присутністю цю справу. Тільки разом ми зможемо зберегти останню зелену зону в центрі міста. Ви ж знаєте, справи, в яких є розголос і великий суспільний інтерес, розглядаються зовсім по-іншому.

Приходьте, будь ласка.

Коротко про суть: 2000 квадратних метрів скверу буде повністю знищено і закатано в асфальт заради будівництва Макдональдса, там будуть їздити машини.

Це порушує всі можливі природоохоронні закони й архітектурні норми. Верхній шар землі буде знято, бордюр зруйновано, поверхню порівняють врівень з дорогою - щоб машини заїжджали. (кому треба - пришлю більш детальні містобудівні умови, видані Іриною Мартиновою (тво начальника управління архітектури).

Ні один із наявних зараз у сквері генделиків чіпати не будуть, натомість вирубають дерева.

Ми подали до суду, щоб зупинити знищення Центрального скверу. Навіть якщо суддя Драний не вважає, що сквер потрібно зберегти, то далі справа піде в апеляційний суд, касаційний - і в усі можливі вищі інстанції аж до Європейського суду з захисту прав людини, тому що фастфуд на місці дерев посеред загазованих вулиць - це порушення нашого громадянського права на безпечне для життя і здоров'я довкілля.

Якщо ви теж так вважаєте - приєднуйтеся, з вами нас буде більше - йдеться у повідомленні.

У Кропивницькому дiтей запрошують на благодiйне малювання

 • 2021-09-27 17:36:39
 • перегляди: 0

У Кропивницькому художниця Альона Фiлякова влаштовує благодiйне малювання для дiтей , щоб зiбрати грошi на лiкування 55-рiчного батька Олександра Фiлякова, передає Точка доступу. Художниця говорить про великий досвiд викладацької роботи з дiтьми. "Ваша дитина вдосконалить вмiння малювати фарбами, розвине уяву, пам'ять, мислення. Малювання – це чудовий тренажер для руки, під час занять розвивається дрiбна моторика, тренується окомiр, адже треба розрахувати розмiр малюнка, щоб вiн повністю помiстився на листочку", – каже вона. Захiд вiдбудеться 2 жовтня, о 10:00, у примiщеннi Krop:hub (Кропивницький, вул. Преображенська, 2). Також благодiйнi заняття мистецтвом плануються кожної наступної суботи. Деталi за номером: (097) 103 46 93. Нагадаємо , в Олександра Фiлякова виявили рак слiпої кишки четвертої стадiї з метастазами в печiнку та легенi. На лiкування 55-рiчного чоловiка необхiдно близько 150 тисяч гривень. Така вартiсть хiмiотерапiї високої якостi, що дасть чоловiковi шанс на життя. Аби швидше зiбрати гроші, Альона Фiлякова також продає свої картини. Подивитися та замовити роботи можна на сайтi, перейшовши за цим посиланням. Реквiзити для допомоги: ПриватБанк 4149 6293 1358 1860 5168 7456 0459 7192 Фiлякова А.О. Монобанк 5375414103237094 Фiлякова А.О. Укргазбанк 5355 0740 2124 7668 Фiлякова А.О. Номер зв'язку: (066) 003-18-25. Читайте також: На Кіpовогpадщині відтвоpили істоpичну битву на Синіх водах (ФОТО) Фото обкладинки: Діти в місті Київ

В Кропивницком мать оставила новорожденных малышей

 • 2021-09-27 17:24:25
 • перегляди: 0

В Кропивницком мать после родов решила оставить в медучреждении новорожденных близнецов.

Oб этом CBN сообщили в пресс-службе горсовета.

Оба мальчика здoрoвы.

“Сейчас oрганы oпеки подыскивают варианты для обеспечения их семейными фoрмами воспитания”, — отметили в ведомстве.

Напомним, под Винницей женщина родила здорового ребенка, и оставила дочку в роддом.

Ранее в Центральном районном суде Николаева начали судить 43-летнюю женщину, которая обвиняется в убийстве новорожденного сына.

Кіровоградська облрада створила менеджерську групу з відновлення роботи аеропорту в Кропивницькому

 • 2021-09-27 17:15:29
 • перегляди: 0

Кіровоградська обласна рада створила менеджерську групу, яка напрацює дорожню карту з відновлення функціонування летовища в Кропивницькому. Про це йшлося на розширеній нараді під керівництвом голови обласної ради Сергія Шульги сьогодні, 27 вересня, повідомили у прес-службі облради.

До групи увійшли представники обласної та міської рад, льотної академії, , регіональної торгово-промислової палати, ЦНАПу, а також авіаційної спортивної спільноти та громадськості.

Ми визначилися з ключовими напрямками, над якими працюватимемо першочергово, щоб підготувати весь пакет документів для подання в державну програму з відновлення роботи аеропортів», - зазначив голова обласної ради Сергій Шульга.

Також ми напрацюємо статут новоствореного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Кропивницький» та розпочнемо вивчати кандидатури на посаду керівника цієї установи, - додав перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк.

Нагадаємо, попередньо в обласній раді не без дискусій погодили створення КП “Міжнародний аеропорт “Кропивницький”.

Кіровоградщина - лідер за площею земель, проданих в рамках діяльності нового ринку

 • 2021-09-27 17:12:44
 • перегляди: 0

Кіровоградська область вчергове очолила рейтинг областей України за площею земель, проданих в рамках нового ринку станом на 26 вересня.

За даними міністерства агрополітики та продовольства, з початку запуску ринку землі на Кіровоградщині зареєстрували правочини щодо 8 696, 1 га землі.

Друге місце посідає Харківська область – 6 285,7 га. На третьому місці Полтавська область, тут зареєстрували правочини щодо 4 952,3 га землі.

Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що нині укладено 21 897 угод в рамках ринку землі. Площа земель, щодо яких зареєстровано правочини, складає 53 579 га.

Цього тижня в Кропивницькому працюватимуть два центри масової вакцинації

 • 2021-09-27 17:07:54
 • перегляди: 0

27 вересня – 3 жовтня в Кропивницькому працюватимуть два центри масової вакцинації від коронавірусу. Про це повідомляє Точка доступу з посиланням на управління охорони здоров'я міської ради Кропивницького. Один із центрів працюватиме в приміщенні міської ради (вул. Велика Перспективна, буд. 41), інший – в гіпермаркеті "Епіцентр" (вул. Космонавта Попова, 8). Центри масової вакцинації працюють без вихiдних з 09:00 до 15:00. Нагадаємо, у Кропивницькому від коронавірусу людей вакцинують у гіпермаркеті Читайте також: Лiкарня у Кропивницькому отримала лiки від коронавiрусу на 11 мiльйонiв гривень (ФОТО) Фото обкладинки: Вінницька обласна державна адміністрація

В Олександрії 11 шкіл працюватимуть офлайн

 • 2021-09-27 17:03:32
 • перегляди: 0

В Олександрії 11 закладів освіти не переходитимуть на дистанційне навчання.

Про це CBN поінформувала заступниця міського голови Ірина Чемерис.

Як зазначила посадовиця, на території Олександрії працюють 17 шкіл, 11 з них продовжують роботу в звичному режимі. Такого результату вдалось досягти завдяки проведенню серед освітян роз’яснювальної роботи щодо переваг вакцинування від коронавірусу.

«Ми запросили лікаря, який відповів на всі запитання педагогів. Таким чином йому вдалось переконати більшість працівників освіти. Ми маємо розуміти, що відповідальні за якість навчання наших дітей. Ми не хочемо допустити ситуацію, яка була з коронавірусом торік», — наголосила Ірина Чемерис.

За її словами, наразі загальний відсоток вакцинованих освітян Олександрії сягнув показника у 78,4%.

У Кропивницькому відкрили «Туристичну мозаїку рідного краю» (фото)

 • 2021-09-27 17:03:32
 • перегляди: 0

У понеділок, 27 серпня, в обласному Музеї мистецтв відкрили виставку художніх творів «Туристична мозаїка рідного края», присвяченої Всесвітньому дню туризму.

Про це з місця подій повідомляє фотокореспондент CBN Ігор Філіпенко.

Виставка презентує важливі об’єкти сучасних туристичних маршрутів міста й області та перспективи подальшої роботи у напрямку розширення туристичної мапи Кіровоградщини.

17-річний кропивничанин став призером чемпіонату світу з паверліфтингу

 • 2021-09-27 17:03:25
 • перегляди: 0

17-річний Данило Волосянко виборов бронзову медаль у змаганні юнаків з триборства на чемпіонаті світу з класичного паверліфтингу. Про це Суспільному розповів Віталій Пархоменко, директор кропивницької спортшколи №2, вихованцем якої є спортсмен. Чемпіонат з 23 вересня до 3 жовтня відбуватиметься у шведському місті Гальмстад, змагаються понад шість сотень спортсменів.

Данило – єдиний вихованець спортшколи, відібраний до збірної України, сказав Віталій Пархоменко. Паверліфтингом займається близько трьох років. На чемпіонаті світу брав участь у змаганні юнаків з триборства у ваговій категорії до 59 кілограмів.

Результати Данила Волосянка:

присідання – четверте місце; жим лежачи – третє місце (207,5 кг, рекорд України серед юнаків – ред.); тяга – друге місце;Сума триборства, 470 кг (рекорд України серед юнаків – ред.), дозволила кропивничанину вибороти бронзову медаль чемпіонату світу.

Тренують спортсмена Юлія Бондаренко та В’ячеслав Жуков.

Що відомо

Чемпіонат світу мав відбутися у Білорусі. Його перенесли у Швецію. Причина – політична ситуація в країні.

Читайте також На Кіровоградщині відбувся Кубок з лову хижої риби. У Кропивницькому відбувся Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо. Кропивничанин переміг на міжнародних військових змаганнях.

До пологового будинку у Кропивницькому принесли покинутого малюка: дитині необхідна допомога

 • 2021-09-27 17:03:12
 • перегляди: 0

До пологового будинку у Кропивницькому принесли новонароджену дитину наприкінці минулого тижня. Про це повідомляє медіапортал DOZOR.

Інформацію підтвердила очільниця міського пологового будинку Людмила Романів, яка повідомила, що новонароджена дівчинка попередньо здорова.

«Наразі для дитини необхідні памперси та засоби особистої гігієни. А ще - щира молитва за її щасливе влаштування до люблячих батьків!» - зазначила Людмила Романів.

У Кропивницькому визначилися найспортивніші родини

 • 2021-09-27 16:34:25
 • перегляди: 0

У Кропивницькому з успіхом пройшло сімейне свято «Спортивна родина». Свято спорту відбулося в рамках реалізації міської програми підтримки сімей на 2021-2023 роки за сприяння управління молоді та спорту Кропивницької міської ради спільно з обласним відділенням Національного олімпійського комітету, інформує Трибуна.

Діти разом з батьками випробували себе в шести вправах за загальним заліком. Сім’ї переможці отримали від управління молоді та спорту подарункові сертифікати на спортивний інвентар, а відділення Національного олімпійського комітету передало призерам змагань власні відзнаки та подарунки.

- Задоволеними залишилися всі: і діти, і дорослі, адже вони прагнули до максимального спільного результату, підтримували один одного, навчали, вболівали. Мабуть, ніщо так не зближує батьків і дітей, як спільні свята і розваги. Впевнена, що запропонований захід іще більше згуртував родини учасників турніру і вболівальників, - висловила переконання заступник начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська.

У міській pаді заявили, що Кpопивницький готовий до опалювального сезону

 • 2021-09-27 16:21:27
 • перегляди: 0

Заступник міського голови Кpопивницького Олександp Веpгун повідомив, що місто готове до опалювального сезону. Пpо це повідомляє Точка доступу з посиланням на пpесслужбу міської pади. Олександp Веpгун та начальник головного упpавління житлово-комунального господаpства міської pади Віктоp Кухаpенко пpоінспектували хід підготовки низки теплопостачальних об'єктів міста до стаpту опалювального сезону. Тепловий фонд Кpопивницького складається з 23 котелень. По завеpшенні минулого опалювального пеpіоду "Теплоенеpгетик" одpазу pозпочав підготовку до сезону 2021-2022. Здійснили pевізію та випpобування меpеж, пpовели планову заміну аваpійних ділянок, виконали pемонт. За наявності договоpу на постачання пpиpодного газу, опалювальний сезон в місті стаpтує вчасно, — повідомив Олександp Веpгун. — Хочу довести до відома мешканців, що пpоцедуpі укладення договоpу з НАК "Нафтогаз Укpаїни" ми пpиділили виключну увагу. За участі міського голови Андpія Pайковича відбулася низка наpад в пpофільних міністеpствах, загалом, зpоблено велику pоботу для того, аби місто отpимало необхідні номінації на газ. Нині в Кpопивницькому до меpеж центpалізованого опалення підключені близько 800 багатокваpтиpних будинків. Пpи цьому, майже 70 відсотків кваpтиp у них - на "автономках". І це в свою чеpгу впливає на кінцеву ваpтість для населення одного квадpатного метpа опалюваної площі. Майже 80 відсотків закладів освіти та всі комунальні медичні заклади опалюються центpалізовано. Система pозбалансована виключно по житловому фонду. Читайте також: Кіровоградщина: 43 школи перебувають на дистанційному навчанні