Хмельницький

На Хмельнитчине работники 17 школ не привиты ни одной дозой вакцины

 • 2021-09-23 12:42:12
 • перегляди: 0

«Из почти 1300 учреждений образования разных уровней ни одной прививки против COVID-19 не сделали работники около 150 учреждений дошкольного образования, 17 учреждений общего среднего образования и 7 учреждений внешкольного образования», - сообщает Хмельницкий областной центр профилактики и контроля болезней. Абсолютные антилидеры кампании по вакцинации среди школ - учреждения общего среднего образования в селах Чечельник, Слободка Рахновская, Закриничье, Рудка, Рогизна, Водички, Завалье, Сокол, Романов, Бережинцы, Черная, Врублевцы, Боришковцы, Великая Слободка, Нагоряны, Циковая, Думанов. В Христовском лицее хотя бы 1 прививку против COVID-19 сделали только 4% работников, Пироговецком лицее - 5%, Гуменецком лицее - 5%, Клиновской гимназии - 6%, Маниковецкой ООШ - 7%, Нестеровецкой ООШ - 7%, Кудринецкой гимназии - 8%, Волицкой гимназии - 8%, Грушковском лицее - 8%, Мушкутинецкой ООШ - 8%, Цимбалевском УВК - 9%.Напомним, что 23 сентября, в Украине начала действовать "желтая" зона карантина. Согласно принятых правил, страна будет жить с учетом изменений - с привилегиями для вакцинированных.В "желтой" зоне запрещены массовые мероприятия, если не соблюдается норма - один человек на четыре квадратных метра. Также кино и театры могут работать только, если зал заполнен максимум на 50%. Фитнес-центры и бассейны могут работать, но при норме - один человек на 10 квадратных метров. Кафе и рестораны работают, но за столиком может быть не больше 4 человек, а расстояние между столами - минимум 1,5 м. Фото: Хмельницкий областной центр профилактики и контроля болезней.

День міста: у Хмельницькому продовжать роботу громадського транспорту

 • 2021-09-23 12:16:25
 • перегляди: 0

У Хмельницькому під час святкування Дня міста продовжать роботу громадського транспорту. Він курсуватиме до 23.00 години. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Як йдеться у повідомлені, 25 і 26 вересня, у дні святкування 590-ї річниці міста Хмельницького, у вечірній час буде продовжено роботу тролейбусних маршрутів: № 5, 7, 7А, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 16, 17.

Також свою роботу продовжить і міський автобусний транспорт: № 2А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 38, 39, 40, 43, 46, 46А, 47, 49, 50, 51, 54.

Що відомо Запровадження "жовтої" зони на всій території України не перешкодить у Хмельницькому відсвяткувати день міста Відповідно до Програми, святкування Дня міста розпочнеться у п’ятницю, 24 вересня. О 18.00 на сцені біля кінотеатру ім. Т.Шевченка відбудеться офіційна церемонія вручення Призу Європи та відкриття віртуального пам’ятного знака Призу Європи, а о 19.00 у супроводі рок-оркестру відбудеться шоу за участі скрипаля-віртуоза Олександра Божика. Ввечері 25 вересня о 20.00 на сцені біля кінотеатру імені Т. Шевченка відбудеться концерт гуртів CLOUDLESS та PIANOBOY.

О 22.00 у вечірньому небі створять шоу дронів "Магічний Хмельницький". Завершуватимемо святкування Дня міста Хмельницького 26 вересня. О 19.00 на сцені біля ТЦ "Дитячий світ" відбудеться фаєр-шоу "Магічна пісня вогню". Водночас на сцені біля кінотеатру імені Т. Шевченка хмельничани та гості міста матимуть змогу насолодитися виступами гуртів KRUTЬ та GO-A. І це лише частина із запланованих подій. Протягом трьох днів усі охочі зможуть відвідати виступи мистецьких колективів, зробити фото на згаду біля тематичних фотозон, скуштувати смаколики на фуд-кортах, випробувати власні сили у спортивних змаганнях або підтримати спортсменів, які боротимуться за перемогу на різних локаціях. З Програмою святкових заходів, присвячених Дню міста, можна ознайомитися за посиланням.

Під час святкування Дня міста у Хмельницькому перекриють рух транспорту

 • 2021-09-23 12:16:25
 • перегляди: 0

З цієї нагоди у Хмельницькому проведуть багато святкових заходів. Тому у рух транспорту вулицями міста буде внесено значні корективи. Буде перекрито рух автомобільного та громадського транспрту, повідомляють у патрульній поліції.

Отож, до уваги водіїв патрульні пропонують схеми , де чітко вказано маршрути, за якими перекриють рух꞉

1)з 05:00 години 25 вересня — 23:00 години 26 вересня буде перекрито рух вулицею Проскурівського Підпілля (від будівлі Кредобанку до вулиці Проскурівської); 2)з 17:00 години 24 вересня — 06:00 години 27 вересня перекриють рух вулицею Грушевського (від вулиці Героїв Майдану до вулиці Подільської); Крім того, 25 вересня, проводитимуть шоу дронів, тому з 21:50 години — 22:15, рух транспорту та людей обмежать за таким маршрутом

Отож, водіїв просять заздалегідь врахувати ці зміни у своїх маршрутах аби уникнути неприємних несподіванок на дорозі.

Вища рада правосуддя звільнила суддю Хмельницького окружного адмінсуду

 • 2021-09-23 12:16:24
 • перегляди: 0

Вища рада правосуддя звільнила Уляну Данилюк з посади судді Хмельницького окружного адміністративного суду.

Таке рішення було ухвалено 23 вересня.

Підставою для звільнення була заява судді за власним бажанням.

Загалом із початку 2021 року за загальними обставинами звільнено 160 суддів: 157 – у зв’язку з поданням заяв про відставку, 3 – у зв’язку з поданням заяв про звільнення за власним бажанням.

Шепетівчани здобули нагороди на Чемпіонаті України з бойового самбо

 • 2021-09-23 12:00:30
 • перегляди: 0

17-19 вересня у м. Києві в легкоатлетичному манежі КМШВСМ пройшов чемпіонат України з бойового самбо серед дорослих, юніорів, юнаків старшого, середнього та молодшого віку, у розділах "Лайт" та "Класичне", в якому взяли участь 754 спортсмени. Серед них і шепетівчани.

Цей чемпіонат був відбірковим до чемпіонату Європи який відбудеться 8-10 жовтня 2021 року. 27 спортсменів представляли Хмельницьку область на чемпіонаті України.

Наші спортсмени завоювали 27 медалей різного гатунку: 8 золотих, 10 срібних та 9 бронзових нагород. Також наша збірна відзначилась і в командному заліку: 2 місце серед дорослих, 2 місце серед юнаків середнього віку та 2 місце серед юнаків молодшого віку.

18 спортсменів Хмельницької області в складі збірної України будуть виступати на чемпіонаті Європи з бойового самбо.

Результати наших спортсменів серед дорослих:Кириченко Євген -1м. "Лайт"в/к 82кг.(СК"КОМБАТ" Хмельницький)Репков Федір -2м."Лайт"в/к понад 90 кг.(СК"КОМБАТ"Хмельницький)Пелих Дмитро-2 м."Лайт"в/к 82 кг.(СК"КОМБАТ" Хмельницький)Костюк Анатолій-2 м."Лайт" в/к 90кг.(СК"КОМБАТ" ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ)

Донецький Георгій-3м."Лайт"в/к 62 кг.(ОДЮСШ Хмельницький- СК"ПЄРЄСВЄТ" Шепетівка)Серед юніорів:Ярмошук Назар-1м."Лайт" і 1м."Класичне" в/к 90 кг.(ДЮСШ#2"Авангард" Хмельницький- СК"ПЄРЄСВЄТ"Шепетівка)Марчук Антон-2м."Лайт" в/к 74 кг.(ДЮСШ #2"Авангард"- СК"КОМБАТ" Хмельницький)Серед старших юнаків:Карецький Олександр-2м."Класичне" і 3м."Лайт"в/к 82 кг.(ОДЮСШ Хмельницький- СК"ПЄРЄСВЄТ"Шепетівка)Колесник Олександр-3м."Лайт"в/к 74 кг.(ОДЮСШ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ СК"ПЄРЄСВЄТ"Шепетівка)Філіпчук Олег- 3м."Лайт"в/к 62 кг.(СК"ЗАЛІЗНИЧНИК"Шепетівка)Серед юнаків середнього віку:Махмудов Жалоладдін- 1м."Лайт"в/к 36 кг.(ОДЮСШ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ- СК"ПЄРЄСВЄТ"Шепетівка)Рудіч Ілля -2м."Лайт" і 3м."Класичне" в/к 48 кг.(ОДЮСШ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ- СК"ПЄРЄСВЄТ"ШЕПЕТІВКА)Шамрай Олександр -3м."Лайт" в/к 62 кг.(ОДЮСШ Хмельницький- СК"ПЄРЄСВЄТ"Шепетівка)Яцюк Євген - 3м."Лайт"в/к 62 кг.(СК"ЗАЛІЗНИЧНИК"Шепетівка)Серед юнаків молодшого віку:Степанюк Михайло- 1м."Лайт" і 2м."Класичне" в/к 39 кг.(СК"ФАЙТ-АРТ"Хмельницький)Дацюк Богдан- 1м."Лайт"в/к 30 кг.(СК"ФАЙТ-АРТ"Хмельницький)Гелемеєва Аліна-1м."Лайт" і 2м."Класичне"(СК"ПЄРЄСВЄТ- ДЮСШ Шепетівка)Войтюк Арсеній- 1м."Лайт" і 3м."Класичне"в/к 68 кг.(ОДЮСШ Хмельницький- СК"ПЄРЄСВЄТ" Шепетівка)Місюренко Ян- 2м."Лайт" і 3м."Класичне"в/к 45 кг.(ОДЮСШ Хмельницький- СК"КОМБАТ")Рудіч Варвара- 2м."Лайт"в/к 32 кг.(СК"ПЄРЄСВЄТ"- ДЮСШ Шепетівка)Спортсменів підготували: Рудіч Олег, Паюк Максим, Руднев Олександр, Кушик Станіслав, Дмитрач Дмитро і Марчук Олександр.

Водій автобуса, який наїхав пішохода, відбуде покарання

 • 2021-09-23 11:57:37
 • перегляди: 0

Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду щодо водія автобуса — винуватця ДТП, відхиливши апеляційну скаргу його захисника.

Як повідомила пресслужба ХАС, автоаварія за участю обвинуваченого сталася зранку 22 серпня 2020 року в с. Оринин Кам’янець-Подільського району. Рухаючись заднім ходом, водій автобуса «ПАЗ 32054-07», який не мав оглядовості за задньою частиною автобуса, проте, не звернувся до когось за допомогою, не переконався у безпечності маневру і наїхав на жінку, що стояла на проїзній частині. Від отриманих травм пішохід померла на місці.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав водія автобуса винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілої (частина 2 статті 286 Кримінального кодексу України), та призначив йому покарання із застосуванням ст. 69 КК України — більш м’яке, ніж передбачено законом — у виді 1 року 6 місяців обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 2 роки.

Проте й таке покарання,

на думку сторони захисту, занадто суворе, тому захисник просив апеляційний суд вирок суду першої інстанції змінити в частині призначеного покарання: звільнити його підзахисного від відбування покарання на іспитовий строк і не позбавляти права керування транспортними засобами.

Зазначив, що той щиро розкаявся у вчиненому, повністю визнав вину, сприяв встановленню істини у справі, має тісні соціальні зв’язки, перебуває у фактичних шлюбних відносинах, виховує й утримує малолітню дитину та матір пенсіонерку, офіційно працевлаштований, єдиний годувальник у сім’ї, вчинив злочин з необережності, члени родини загиблої не мають до нього ніяких претензій.

Колегія суддів апеляційного суду уважає, що при призначенні покарання суд першої інстанції врахував усі обставини, в тому числі й ті, про які йдеться в апеляційній скарзі. Підстав для звільнення винуватця смертельної ДТП від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк ХАС не встановив.

«Всі встановлені судом обставини, в їх сукупності, давали суду підстави для призначення обвинуваченому покарання за ч. 2 ст. 286 КК України із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України та перейти до більш м’якого виду основного покарання, не зазначеного в санкції даної статті, у виді обмеження волі на ближче до мінімального строку з позбавленням права керування транспортними засобами.

За таких обставин, враховуючи викладене, колегія суддів не може погодитись з твердженням захисника в апеляційній скарзі та в апеляційному суді про призначення обвинуваченому судом явно несправедливого покарання внаслідок його суворості», — констатує апеляційний суд.

На День міста у Хмельницькому буде продовжено роботу громадського транспорту

 • 2021-09-23 11:36:25
 • перегляди: 0

Для зручності хмельничан і гостей міста 25 і 26 вересня, у дні святкування 590-ї річниці міста Хмельницького, у вечірній час буде продовжено роботу чергових графіків тролейбусних маршрутів № 5, 7, 7А, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 16, 17 та міських автобусних маршрутів № 2А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 38, 39, 40, 43, 46, 46А, 47, 49, 50, 51, 54.

Громадський транспорт курсуватиме до 23.00.

До Дня міста перекриють рух деякими вулицями Хмельницького (СХЕМА)

 • 2021-09-23 11:36:25
 • перегляди: 0

Під час проведення заходів із відзначення Дня міста Хмельницького 24 — 27 вересня буде перекрито та обмежено рух транспорту на деяких вулицях обласного центру.

Про це повідомили в управлінні патрульної поліції Хмельниччини.

Перекриють рух транспорту за такими маршрутами:

з 05:00 години 25 вересня до 23:00 години 26 вересня на вулиці Проскурівського Підпілля (від будівлі Кредобанку до вулиці Проскурівська);

[1]

з 17:00 години 24 вересня до 06:00 години 27 вересня на вулиці Грушевського (від вулиці Героїв Майдану до вулиці Подільська).

[2]

Рух транспорту та людей буде обмежено 25 вересня під час шоу дронів за наступним маршрутом у період 21:50 - 22:15 в центральній частині міста (нижче за схемою):

[3]

Водіям та пішоходам радять врахувати цю інформацію та обирати інші маршрути пересування містом, аби уникнути незручностей.

[1] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2021/09/fda94019-18dd-4b7e-905a-a699caa65ce4.jpeg

[2] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2021/09/7ddc6fda-0a35-44d3-9494-0dd3ca80b44a.jpeg

[3] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2021/09/837ba81b-b0a6-4483-aafa-61986f5eaa35.jpeg

Коронавірус прогресує на Хмельниччині – за два тижні поклали в стаціонари майже 300 хворих

 • 2021-09-23 11:24:27
 • перегляди: 0

Остані дві доби на Хмельниччині медики виявили майже 700 нових випадків захворювання на COVID-19.Динаміка госпіталізацій коливається на рівні 40-50%. Як свідчить система моніторингу поширення епідемії коронавірусу "Сота" Ради нацбезпеки і оборони, протягом 8-22 вересня до "ковідних" лікарень потрапило 286 хворих.

Висока завантаженість "ковідними" хворими спостерігається у 5 медичних закладах області. На 22 вересня у Дунаєвецькій ЦРЛ зайнято 52 із 60 ліжок, Кам'янець-Подільській ЦРЛ - 92 із 120, Хмельницькій інфекційній лікарні - 110 із 150, Городоцькій ЦРЛ - 84 із 120, Шепетівській ЦРЛ - 73 із 120.

В цілому, за відомостями міністерства охорони здоров'я, рівень захворюваності на Хмельниччині вдвічі перевищений.

На Хмельниччині Служба автодору розіграє 3 млрд. грн на ремонт двох доріг

 • 2021-09-23 11:21:39
 • перегляди: 0

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області оголосила два великих тендери очікуваною варістю 2,86 млрд. грн.

Перший - це поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-02/М-06/ – Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка на ділянці км 99+558 – км 162+037 (окремими ділянками), км 129+950 – км 162+037, Хмельницька область (з розробкою проектної документації) очікуваною вартістю 1,28 млрд. грн. Довжина ділянки ремонту становить 32 км. Усі роботи повинні бути здані до кінця 2022 року.

Другий тендер - поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-23-15 Солобківці – Нова Ушиця (окремими ділянками, з розробкою проектної документації). Очікувана вартість становить 1,58 млрд. грн. Тут планують відремонтувати 38,9 км дороги.

В обох закупівлях критерієм відбору переможця буде найнижча ціна.

Частина мешканців Хмельницького залишились без води

 • 2021-09-23 11:21:39
 • перегляди: 0

23 вересня 2021 р., ремонтні бригади МКП “Хмельницькводоканал” виконують наступні роботи:

Порив водопроводу:

– вул. Шевченка, 95, 97;

– вул. Кам’янецька, 94;

– вул. Заводська, 16;

– вул. Соборна, 13;

– проспект Миру, 78/3.

Промивка та чистка каналізаційних мереж:

– вул. Перемоги, 6/1.

Нагадуємо, що у зв’язку з ускладненням виконання робіт по врізці водопроводу 23. 09.2021 р. відсутнє водопостачання по вул. Зарічанській 22/2,22/3,22/4 та школі № 22 З 8.00 організовано підвіз води для мешканців.

На Шепетівщині чоловік повірив шахраю та позбувся 50 тисяч гривень

 • 2021-09-23 11:21:38
 • перегляди: 0

Житель міста Шепетівки вирішив придбати авто, продавця знайшов через Інтернет. «Доброзичливий» власник автівки вимагав передоплату. Потерпілий перерахував 50 тисяч гривень, а шахрай зник.

Коли шепетівчанин зрозумів, що його обдурили, звернувся до правоохоронців та повідомив, що його ошукали.

«Як розповів нам потерпілий, він через інтернет-мережу знайшов оголошення про продаж автомобіля. Опісля чоловік зідзвонився із нібито продавцем вказаного транспортного засобу, аби обговорити деталі покупки. Обов’язковою умовою продавця була передоплата на номер банківського рахунку. Заявника такі умови угоди влаштували. Він здійснив перерахунок коштів, але автомобіль так і не отримав», — розповідає очільник дізнання Шепетівського РУП Володимир Сирота.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом шахрайських дій та розшукують зловмисників.

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці застерігають, при купівлі онлайн перевіряйте інформацію про продавців.

Не повідомляйте стороннім дані своїх карток — паролі, дані з SMS-повідомлень, які приходять на ваш номер.

У Хмельницькому демонтують скриньки для звернення до міського голови

 • 2021-09-23 11:21:38
 • перегляди: 0

У Хмельницькому мають намір демонтувати 18 скриньок для звернень громадян до міського голови, розміщених в комунальних закладах у різних мікрорайонах міста. Натомість встановлять лише три.

Про це свідчить проєкт розпорядження Олександра Симчишина від 22 вересня.

Зокрема, за клопотанням керуючого справами виконавчого комітету, у відповідне розпорядження міського голови від 2018 року пропонується внести зміни, визначивши лише три місця для розміщення скриньок за адресами: на вулиця Гагаріна, 3 (Хмельницька міська рада), вулиця Гагаріна, 18 (відділ роботи із зверненнями громадян) та вулиця Проскурівського підпілля, 32 (управління праці та соціального захисту населення).

Завідувач відділу роботи із зверненнями громадян має забезпечити щотижневе виймання листів зі скриньок для звернень громадян до міського голови та, у разі потреби, їх реєстрацію і розгляд.

Ще 18 скриньок [1], встановлених здебільшого в приміщеннях місцевих медичних закладів та управляючих компаній, демонтують.

[1] https://khm.gov.ua/uk/content/vid-17092018-no-260-r-pro-zatverdzhennya-misc-dlya-rozmishchennya-skrynok-dlya-zvernen

Хмельниччину зранку «пробудив» землетрус

 • 2021-09-23 09:51:14
 • перегляди: 0

Крім камꞌянчан, землетрус добре відчули у Чемерівцях, у селах Довжок, Маліївці, Ріпинці, Гаврилівка, Боришківці, Зіньків. Слабкі поштовхи були відчутні навіть жителям Хмельницького.

Як повідомили у Головному центрі спеціального контролю, землетрус було зафіксовано о 6 годині 18 хвилин на глибині 10 кілометрів, на межі Тернопільщини та Івано−Франківщини. Найбільші поштовхи відчувалися біля міста Чортків. Там їх магнітуда становила 4,3 бала. Землетрус добре відчувався людьми на стокілометровій відстані. Крім Хмельниччини, поштовхи землі добре відчули на Тернопільщині та Вінниччні.

У соцмережах користувачі уже почали обговорювати цю незвичну подію. Дехто стверджує, що «1 хвилину потрясло», комусь «страшнувао було», багато людей «чули якийсь гул», деякі користувачі описують це відчуття більш докладніше « наче нагружена фура проїхала під вікном». Камꞌянчани, на території яких землетрус був найбільш відчутним, стверджують, що звук був «ніби ударна хвиля» та «шибки на вікнах тряслися». Також дехто звернув увагу на незвичну поведінку домашніх тварин «кіт дуже нявчав та були незначні поштовхи». Були й такі особи, які поставилися до ситуації з гумором, зазначивши, що проспали таку подію.

Наразі офіційної інформації про сейсмологічні зміни немає

На Хмельниччині водій протаранив зупинку та електроопору

 • 2021-09-23 09:45:11
 • перегляди: 0

Автопригода сталася учора, 22 вересня, близько 19-ї години, на автодорозі Н03 «Житомир-Чернівці», біля села Шатава.

За інформацією управління патрульної поліції Хмельниччини, водій 1987 року народження, керуючи автомобілем «BMW», не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на зупинку громадського транспорту та електроопору.

«У результаті ДТП автомобіль, зупинка та електроопора отримали механічні пошкодження. У водія будь-яких ознак сп'яніння не виявлено», - зазначила старша інспекторка з комунікації Роксолана Вавренюк.

[1] [2]

На водія «BMW» патрульні склали протокол за ст.124 КУпАП (Вчинення ДТП з матеріальними збитками).

[1] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2021/09/c85c1326-e877-4e7c-becd-1b8fa4eb9e22.jpeg

[2] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2021/09/94d11321-9d07-4165-9898-1a8e4aa6e480.jpeg