Греція планує відкриття туристичного сезону на липень 2020 року

Галерея

Греція почне поступово знімати карантинні обмеження з четвертого травня, а відкривати готелі планує з першого червня. На туристів у країні чекатимуть вже з першого липня, повідомив міністр туризму Греції Гаррі Теочаріс.

«Думаю, це питання на мільйон доларів. Ми збираємося відкритися десь в липні. Цей сезон не буде таким, як в минулі роки. Проте, ми можемо багато чого зробити, щоб заново відкрити туристичну економіку», — сказав Теочаріс.

Сфера туризму є основним джерелом доходів для Греції, кожен п’ятий працівник країни задіяний в цій сфері. Минулого року країну відвідали 34 мільйони туристів, що поповнили бюджет на 18 мільярдів євро (це близько 10-12% доходів економіки).

Режим локдауну, який запровадили в країні від 23 березня, виявися ефективним у запобіганні високих показників смертності, які спостерігались в інших європейських країнах. У Греції зафіксовано 2566 випадків хвороби COVID-19, 138 людей померли.

За даними Асоціації бізнесу пасажирських перевезень, пересування на паромах знизилися на 90%, а кількість внутрішніх та міжнародних авіарейсів в березні впала на 59%.

Раніше стало відомо, що Туреччина планує з обмеженнями відкривати внутрішній туризм для своїх громадян наприкінці травня. При цьому, зокрема, передбачена відмова від формату «усе включено» у готелях. Але про відкриття відпочинку в Туреччині для закордонних туристів наразі не повідомляють. У країні виявили більше ніж 120 тисяч випадків ураження новим коронавірусом, 3174 хворих померли.

Фото: 1. Jimmy Teoh 2. Şinasi Müldü / pexels
Comments

    No results found.