Рівненські баскетболісти після двох перемог очолили турнірну таблицю

У другому турі другого етапу вищої баскетбольної ліги наш БК “Рівне-ОШВСМ” приймав “Дніпро-2-ДВУФК-СДЮШОР №5” з однойменного міста.

Початок першої зустрічі став катастрофічним для господарів – якщо кидки рівненських баскетболістів рідко коли досягали мети, то дніпровські гравці практично кожен свій кидок спрямовували в кошика суперника. Тому перша чверть була за гостями – 27:15. Однак, отримавши доброго прочухана від наставників, рівняни заграли у свою таку звичну атакуючу гру і результат не забарився. Вже після другої чверті господарі вигравали – 38:37, а фінальний свисток засвідчив упевнено перемогу наших баскетболістів – 87:65. Найрезультативніший у нашому складі стали Ілля Жуковський – 24 очки та Артем Водолазський – 20.

Другий матч пройшов за більш сприятливим сценарієм для БК “Рівне”, хоча на майданчику і точилася напружена боротьба. Перевагою володіли рівненські баскетболісти: після першої чверті 27 :16, після другої – 43:35. А підсумковий рахунок засвідчив повну перевагу господарів – 90:59.

Серед найрезультативніший Олександр Шепелев – 19 очок, Артем Водолазський – 13, Ілля Жуковський – 11, Тарас Шанюк – 10.

Після всіх матчів саме Рівненський клуб очолив турнірну таблицю змагань – 27 очок. Однак варто зазначити, що попередній лідер, “Старий Луцьк-Університет” свої матчі зіграє наступних вихідних.