Захисник Динамо U-19: розваги традиційні — Counter-Strike, англійська, гуляю з болонкою

За словами Данила Скорка, гравцям необхідно буде два-три тижня, щоб підготуватися до продовження змагань.

— Проводжу карантин удома, у Чернігові. У бабусі приватний будинок, тому часто до неї ходжу і тренуюся, оскільки там є умови для цього. Я займаюся з Динамо U-19, тренування у нас щоранку в один і той же час, а саме об 11:00. Вони проходять у режимі онлайн за допомогою програми zoom. З нами займається тренер із фізпідготовки Олексій Смагін, а заняття тривають хвилин 45 або годину. В основному тренування спрямовані на підтримання фізичної форми, робимо силові вправи для рук і ніг.

За нашою роботою зазвичай також стежить і старший тренер Ігор Костюк. Буває, приєднуються й інші тренери.

Единственный телеграм-канал о детско-юношеском и молодежном футболе. Подписывайтесь @goldtalant

— На вашу думку, після закінчення карантину команда буде готова відразу ж приступити до матчів?

— Гадаю, ні. Оскільки пауза була дуже довгою, — більше, ніж дві наших відпустки, — усім хлопцям буде важко. Навіть коли я сам виходжу побігати, відчуваю, наскільки мені фізично непросто. Тож вважаю, знадобиться два-три тижні, щоб підготуватися до чемпіонату. Усе-таки, необхідно і м'яч відчути, і ігрові зв'язки згадати.

Фото fcdynamo.kiev.ua.

— Після тренувань у вас зазвичай багато вільного часу? Як його проводите?

— У вільний час, як і багато хлопців з команди, граю в Counter-Strike, суперники завжди є. Чемпіонати або турніри не влаштовуємо, а граємо просто один з одним. Займаюся англійською з репетитором три-чотири рази на тиждень, згадую те, що вчив раніше. Ще у мене є маленька собака — мальтійська болонка, тож займаюся нею. А більше нічого особливого: намагаюся якомога більше перебувати вдома і якомога менше виходити на вулицю. Лише на Пасху ходили в гості до бабусі провідати і привітати.

— З нетерпінням очікуєте на закінчення карантину?

— Уже дуже хочеться приступити до звичної роботи в колективі, поїхати на базу, побачити хлопців, зайнятися своєю улюбленою справою: пограти у футбол — уже набридло сидіти вдома. Те ж саме стосується й інших партнерів, усі скучили один за одним, за атмосферою в роздягальні й т.д. З хлопцями постійно перебуваємо на зв'язку, спілкуємося щодня. Також регулярно зідзвонюємося з тренерами і лікарями — щоранку надаємо їм інформацію про свій стан здоров'я і температуру, — розповів Данило Скорко офіційному сайту клуба.

На карантині Капітан Динамо U-19 посадив картоплю, читає Кінга й вчиться готувати
Comments

    No results found.