Остаточний дизайн Apple iPhone 12 затверджений

Китайські інсайдери з посиланням на джерела в американському виданні Wall Street Journal заявили, що керівництво компанії Apple вже затвердило остаточний дизайн майбутніх смартфонів iPhone 12 і 12 Pro. Більш того, в мережі вже з’явилися перші зображення прийдешніх новинок.

Відомий дизайнер Jonas Daehnert, керуючись всіма даними, які поширили інсайдери, вирішив створити кілька рендерних зображень, на яких показав, як в майбутньому може виглядати майбутній iPhone 12 Pro. За словами автора, він спробував створити власну інтерпретацію дизайну фінальної споживчої версії смартфона від інженерів з Купертіно. В цілому, нічого несподіваного в рендерах дизайнера немає. Смартфон знову оснащується оновленими камерами в блоці квадратної форми, де розміщуються три датчика зображення і лазерний далекомір для визначення глибини знімаються сцен.

На лицьовій панелі пристрою розташовується характерний виріз у верхній центральній частині, під яким ховається розмовний динамік і фронтальна камера. При цьому геометрично новинка чимось нагадує старі iPhone 4-ої і 5-ої версій, багато в чому саме завдяки металевій рамки.

Примітний і той факт, що створене дизайнером зображення більшою мірою відповідає ескізами смартфонів, які були виявлені ще в коді операційної системи iOS 14 в березні 2019 року. До слова, нещодавно з’явилася інформація про те, що Apple буде змушена затримати старт серійного виробництва iPhone 12, однак рішення про те, чи буде переноситися разом з цим і дата офіційного дебюту новинок, в компанії поки не прийнято.
Comments

    No results found.