Група Нафтогаз спрямувала більше 12 мільйонів гривень для медзакладів України

Галерея

З початку карантину в Україні Група Нафтогаз спрямувала 12,3 млн грн на боротьбу з коронавірусом. Надали допомогу лікарям та мешканцям 87 громад у десяти областях України, де підприємства Групи ведуть виробничу діяльність.

Лікарі та медичний персонал отримали захисні костюми, респіратори, маски, рукавиці, окуляри, обтюратори та сучасне обладнання — монітори пацієнта, хірургічний діатермокоагулятор, шприцевий насос, пульсоксиметри.

— Вирішили зосередити свою підтримку зараз саме на лікарнях і захисті лікарів — Центральні офіси допомагають київським закладам, а підприємства Групи в регіонах разом з громадами визначають пріоритети для місцевих лікарень, — розповідає голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Нафтогаз запустив масштабну програму з благодійної допомоги в регіонах. У межах проєкту, медичні заклади Львова та Львівської області отримали мільйон гривень для боротьби з коронавірусом.

Так, 8-а клінічна лікарня Львова отримала 354 захисні костюми та 10 ларингоскопічних наборів загальною сумою близько 200 тис. грн. Засоби захисту та дезінфектори на суму понад 750 тис. грн газовидобувники передали Яворівській районній лікарні та громадам сіл Віжомля, Любинь, Калинівка, Наконечне, Свидниця, Рогізно.

— За необхідності медзаклад готовий до прийому хворих. Закуплені ліки, захисні костюми, обладнання. Підтримка медиків нині важлива. Особливо, в час, коли придбати засоби індивідуального захисту важко: або ціни високі, або товари без документів, або вимагають розрахунку лише готівкою, — говорить директор Яворівської районної лікарні Михайло Дмитрів.

Завдяки підтримці Нафтогазу громади та медичні заклади Львівщини забезпечені всім необхідним.

— Співпрацюємо з газовидобувниками постійно. Приємно, що під час пандемії бізнес допомагає громадам і дбає про здоров'я населення. Отриманими засобами індивідуального захисту забезпечимо листонош, комунальників, працівників сільської ради, які продовжують працювати, — зазначає голова Яворівської районної ради Володимир Сичак.

Нагадаємо, що благодійну допомогу на суму близько 250 тисяч грн від «Укргазвидобування», що входить до групи Нафтогаз, отримали і медики Стрийської райлікарні. За ці кошти медзаклад придбав понад 970 захисних костюмів.

Довідково. НАК «Нафтогаз України» — одна з найбільших компаній в Україні та провідне підприємство паливно-енергетичного комплексу країни. Нафтогаз — це вертикально-інтегрована нафтогазова компанія повного циклу, що охоплює розвідку та розробку нафтогазових родовищ, видобуток та пошукове буріння, транспортування і зберігання нафти та газу.

АТ «Укргазвидобування» — найбільша газовидобувна компанія, що видобуває 73% природного газу в Україні. Сьогодні вона працює на території 12 областей України — 57 районів, 237 територіальних громад.
Comments

    No results found.