Заступниця міністра юстиції розповіла, чи є конфлікт інтересів в тому, що Гендирекцію ДКВС очолив її чоловік

Заступниця міністра юстиції Олена Висоцька, яка відповідає за реалізацію державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації, прокоментувала можливий конфлікт інтересів через те, що Державну установу «Генеральна дирекція Державної кримінально- виконавчої служби України», яка проводить закупівлі продукції для місць ув’язнення, очолив її чоловік Юрій Стеценко. Про це вона розповіла в інтерв’ю Слідство.інфо.

«Щодо нових і старих людей. Продукцію закуповує Генеральна дирекція ДКВС. Нещодавно цей орган очолив ваш чоловік. Чи не вбачаєте ви в цьому конфлікт інтересів?

Звичайно. Конфлікт інтересів мав бути. Після мого призначення ми обидва склали відповідні заяви міністру. Для уникнення цього конфлікту, відповідно до внутрішніх положень, Генеральна дирекція підпорядкована іншому заступнику. Не бачу в цій ситуації жодної проблеми. Ми – професійні люди. Кожен займається своєю справою, я точно знаю, що в мого чоловіка гарно складеться з колективом. Він розбереться і з постачальниками, і з запланованими будівництвами, які є частиною нашої реформи. І тут я можу бути спокійною, що там не буде ні жодних порушень, ні хабарів. Для нас це — репутаційні ризики», — зазначила вона.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.
Comments

    No results found.