Пандемічна криза внесла глобальні корективи на ринку праці, - експерт

Пандемія, яка внесла дестабілізацію в світову економіку і викликала глобальну економічну кризу, на думку експерта, допомогла розкрити очі на можливості держав. Про це заявив 48-річний меценат і бізнесмен Павло Фукс, зазначивши, що чиновники в боротьбі з катастрофою змінюють структуру економічної віхи в цілому і ринку праці, в тому числі.

Згідно з його повідомленням, опублікованим у Телеграм-каналі і приуроченим до міжнародного Дня праці 1 травня, "корона-криза посприяє концептуальним змінам на ринку праці". Як стало очевидним, криза продемонструвала крихкість шаблонів суспільства, за якими десятиліттями в країнах вибудовувався побут.

"Виявилося, держава може заборонити працювати. Виявилося, вас можуть не випустити з країни. Згадайте ситуацію з авіарейсом Київ-Лондон, коли влада не давала людям протягом 10 годин полетіти. Виявилося, навіть висококваліфікованих фахівців несподівано можуть "скоротити". Виявилося, що зарплату можна урізати вдвічі", - перерахував негативні наслідки пандемії коронавірусу бізнесмен.

Павло Фукс зауважив також, що сьогодні важливий цивілізований підхід, щоб зберегти інтереси і роботодавців, і найманих працівників. Швидке відновлення після удару пандемічної кризи буде можливим тільки після цього.

Також Фукс закликав чиновників "прибрати руки від бізнесу" і надавати допомогу, а не заважати процесу, віднімаючи можливість у населення повноцінно працювати. "Заборони працювати і виїжджати з країни виглядають безглуздо", - зазначив у своїй публікації Фукс.

Раніше ASPI news повідомляло, що, за словами Павла Фукса, в січні та лютому 2020 року померли 100 тисяч 738 осіб. 68 тисяч 548 стали жертвами хвороб системи кровообігу, 13 тисяч 307 загинули від раку, 1 326 - від грипу та пневмонії. 869 осіб покінчили життя самогубством, 630-загинули в ДТП, 581 людина померла від туберкульозу, 576 - ВІЛ. 448 людини отруїлися алкоголем, 356 померли від цукрового діабету, 243 були вбиті, 237 згоріли в пожежах.

Також повідомлялося, що Павло Фукс поділився цікавою інформацією про те, що інноваційна індустрія, яка зосереджена в Каліфорнії, нездатна висувати нові ідеї та створювати технології, відповідні нинішнім викликам. Фукс пише, що всесвітньо відомі фахівці Кремнієвої долини розбираються в програмному білінгу і рішеннях, що створюють зручності повсякденного життя. Але у них немає успіхів у тому, щоб переосмислити охорону здоров'я, освіту, локалізувати виробництво, розподіляти харчі.
Comments

    No results found.