В Англії запропонували сенсаційний варіант завершення сезону в АПЛ

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sky Sports. "Якщо АПЛ серйозно налаштована проводити матчі в безпечній атмосфері, то можна перенести ігри в дві чи три вільні від коронавірусу країни, до яких можна дістатися за 3-4 години, – сказав в ефірі Невілл. – Можна взяти футболістів, мовників і пресу, посадити їх на карантин на 1-2 тижні, а потім переправити їх в умови, де з вірусом вже впоралися".

"В Європі є декілька місць, де не було проблем через коронавірус, там можуть прийняти матчі АПЛ, – додав експерт. – Якби ліга серйозно ставилася до цього і хотіла провести залишок сезону в безпечних умовах, то могла б так вчинити".

"Не впевнений, що в нашій країні можна зараз забезпечити безпеку з урахуванням кількості випадків зараження, проблем із логістикою і кількістю переміщень. Не впевнений, що керівництво ліги зможе дати нам те, що хоче", – підсумував Гарі Невілл.

За останніми даними Wordlometers, у Великій Британії зареєстровано 171 253 випадки зараження коронавірусом. Зафіксовано 26 771 летальних результатів.
Comments

    No results found.