Два футбольних клуби України виступили з позицією, що дограти сезон нереально

Два футбольних клуби України вважають, що дограти сезон-2019/20 нереально через пандемію коронавsрусно] інфекції. Про це розповів президент Професійної футбольної ліги (ПФЛ) Сергій Макаров.

За його словами, досі незрозуміла позиція уряду, і як проводити матчі, якщо виявиться, що в команді хтось заражений.

"Вони опублікували п'ять етапів виходу з карантину, але поки реально жодних рішень не ухвалено. Клуби почали цікавитися. Транспорт ходить? Ні. Готелі працюють? Ні. Кафе і ресторани? Ні. А якщо вони не відкриються у всіх регіонах? А витрати на дезінфекцію стадіону, аналізи для футболістів? Там у тисячах гривень сума.

Навіть якщо ми почнемо і раптом виявиться, що в одній з команд хворий... А змагання вже йдуть, ця команда вже об'їхала п'ять різних міст. Що робити? Знову зупиняємо весь сезон або садимо одну команду на карантин?

"Чорноморець" і "Минай" виступили з позицією, що дограти нереально. Два клуби, які чітко одразу були на цій позиції. Деякі клуби спочатку сказали одне, а до кінця наради вже були налаштовані по-іншому. Вони всі готові догравати. Але вони кажуть, що це нереально, що точка неповернення пройдена", - заявив Макаров в коментарі Футбол NEWS.

Зазначимо, що "Минай" бере участь і в Кубку України. У півфіналі він повинен зіграти з київським "Динамо".

Матчі Чемпіонату України призупинено з 17 березня. Українська асоціація футболу заявила, що не розглядає іншого варіанту, як дограти сезон-2019/20. Тим часом в УПЛ вже створили календар рестарту, а також повідомили клубам, що вони матимуть мінімум два тижні на підготовку до поновлення поєдинків.

Наразі дочасно завершено два футбольні чемпіонати: нідерландську Ередивізію без визначення чемпіона та французьку Лігу 1. Чемпіоном Франції сезону-2019/20 став ПСЖ.
Comments

    No results found.