Потап насмішив архівним фото з Каменських і привітав дует з річницею

Український репер та продюсер Потап нагадав шанувальникам про важливу у його творчому житті подію.

На сторінці в Instagram знаменитість повідомив, що сьогодні виповнюється рівно 14 років відтоді, як був створений дует "Потап і Настя", у якому з продюсером виступала Настя Каменських.

"Щороку у цей день ми відзначаємо день народження групи і дуету "Потап і Настя"! 14 років! Саме цей дует поклав початок всьому, що ви чуєте і бачите від нас досі! Дякую і вітаю Настю Каменських", - повідомив Потап.

Він також поділився архівним фото, на якому у кумедних вбраннях постає з Каменських. Настя позує у сукні, з принтом кавуна на бюсті, а Потап – у костюмі, з принтом огірків та з обручем на голові з огірками.

"Перший кокошник вигадала не Полякова, а Потап", "дякую за щасливе дитинство", "завжди у наших серцях", "шкода, що гурту більше нема", "ви найкращі, хотілося б знову почути вас разом", - коментують юзери у фотоблогу.

Нагадаємо, що гурт "Потап і Настя" було створено 2006 року, дует встигнув випустити чотири альбоми, зняти чимало кліпів і здобути велику кількість нагород. Та 24 жовтня 2017 року учасники гурту повідомили, що ставлять свою спільну творчість на паузу. Кожен зайнявся сольним проєктом. 23 травня 2019 року Потап і Настя розсекретили, що вони разом і в той же день зіграли весілля під Києвом.
Comments

    No results found.