Журналіст вийшов у прямий ефір, але забув про голу подругу в будинку

Іспанська журналіст Альфонсо Мерлос став ще однією жертвою коронавіруса. Не подумайте, він живий і здоровий, але недавно потрапив у дуже незручну ситуацію під час прямого ефіру, який проводив просто вдома.

Поки Альфонсо впевнено спілкувався з ведучим на каналі Estado de Alarma, позаду нього раптом з'явилася напівгола дівчина. Не здивовані? А ось дівчина журналіста здивувалася дуже, адже це була не вона

Через епідемію коронавіруса мільйони людей у всьому світі зараз змушені працювати віддалено. Багато хто користується відеозв'язком, з яким ледь не кожного дня трапляються конфузи. Уникнути їх не зумів і Альфонсо Мерлос, пише News.

Як і багато його колег, Альфонсо одягнувся і приготувався до ефіру, але, схоже, забув попередити про нього свою подругу. Дівчина пройшла кімнатою, навіть не підозрюючи, що вже через пару годин вони стануть зірками соцмереж.

Не такий вже страшний на перший погляд конфуз виявився куди прикрішим, коли спливла інформація про героїню ролика, який вже розійшовся по соцмережах. Це була не друга половинка Альфонсо на ім'я Марта, а колега чоловіка Алексія. До слова, Марта і сама дізналася про зраду з прямого ефіру.

Як повідомляє видання, незабаром після інциденту Алексія прокоментувала ситуацію, заявивши, що не знала про стосунки журналіста. "У мене нікого немає, він сказав, що у нього теж. Ми зустрічалися вже три тижні", - розвела вона руками.

У свою чергу, казус прокоментувала і Марта. За словами жінки, їй соромно за те, що сталося з її вже колишнім хлопцем-репортером.
Comments

    No results found.