Google видалить тисячі розширень з Chrome Web Store

Google оголосив про нові правила для Інтернет-магазину Chrome, намагаючись скоротити кількість «тіньових» розширень. Компанія вносить зміни через те, що популярність Chrome привертає все більше уваги з боку спамерів і шахраїв, які розміщують свої розширення у Chrome Web Store.

Починаючи з 27 серпня набуває чинності новий набір правил, що призведе до видалення великого числа розширень. Ці правила призначені для усунення процесів, які розробники розширень останнім часом застосовують для наповнення інтернет-магазину «тіньовими» розширеннями або для збільшення кількості встановлень низькоякісного контенту. Функціональність Google Meet стане безкоштовною для всіх

Apple і Google почали тестування API для відстеження хворих на COVID-19

Google Duo для Android отримає можливість дзвінків без номера телефона Нові правила для розширень у Chrome Web Store: Розробники більше не можуть відправляти дублікати розширень. Наприклад, розширення шпалер, які мають різні назви, але надають користувачам однаковий контент.

Розширенням недозволені методи «спаму в ключових словах» для заповнення полів метаданих декількома термінами. А також додавання розширень в декілька категорій, щоб поліпшити видимість в результатах пошуку.

Розробникам не дозволяється використовувати метадані, які вводять в оману, неправильно відформатовані, нерелевантні або недоречні метадані.

Розробникам тепер заборонено «накручувати» оцінки продуктам, та встановлювати рахунок незаконними способами, такими як шахрайські або платні завантаження, огляди і оцінки.

Розширення, що мають тільки одну мету, зокрема запуск веб-сторінки або програми, більше не допускаються.

Розширення, які зловживають сповіщеннями браузера про спам з рекламою або іншими повідомленнями, також були заборонені. Всі розробники розширень повинні зробити свої продукти відповідними до 27 серпня. Google видалятиме всі розширення, які порушують ці правила. Зараз Chrome Web Store містить понад 200 тис. розширень. А після введення нових правил їх поменшає на кілька тисяч чи навіть кілька десятків тисяч.
Comments

    No results found.