У четвер в Україну спецрейсами прибули 400 людей із Болгарії, Лівану та Кіпру, всіх відправлено на самоізоляцію - Держприкордонслужба

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" оформили в аеропорту "Бориспіль" 30 квітня спеціальні пасажирські авіарейси з Бейрута (Ліван), Софії (Болгарія) і Ларнаки (Кіпр), якими в Україну прибули чотири сотні пасажирів.

Як повідомляє відділ комунікацій із засобами масової інформації адміністрації Державної прикордонної служби України, серед прибулих ніхто не мав підвищеної температури тіла або скарг на наявність симптомів захворювання на ГРВІ.

"Пасажири цих авіарейсів обрали передбачений карантин із застосуванням програми "Дій удома". Після перевірки співробітниками Держприкордонслужби реєстрації в застосунку ці особи вирушили на двотижневу самоізоляцію за зазначеними адресами", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що в умовах карантину, впровадженого Україною та іншими країнами, інтенсивність міжнародного руху залишається низькою: за минулу добу державний кордон України на в'їзд і на виїзд перетнуло близько 13 тисяч осіб. При цьому більшість людей, які перетнули український кордон, були оформлені на в'їзд.
Comments

    No results found.