Huawei розкрила графік оновлення смартфонів до Android 10 для Європи

Китайський ТехноГігант Huawei оновив власний графік випуску фірмової програмної оболонки EMUI 10, створеної на базі популярної ОС Android 10 для користувачів своїх пристроїв в Європі. Таким чином стало відомо, які з смартфонів бренду отримають довгоочікуване оновлення.

Так, для 11 моделей бренду оновлення мобільної платформи з Android 10 вже розсилається. Нові можливості вже доступні для флагманських Huawei P30 і Р30 Pro, Huawei Mate 20, Mate 20X і Matе 20 Pro. Також це оновлення отримують власники моделей P Smart, P Smart +, P Smart Pro і P30 Lite. Крім того, запущений процес поширення оновленої оболонки для власників Mate 20 Lite і P Smart Z. Ближче до кінця цього місяця оновлення отримають користувачі пристроїв P30 Lite, в тому числі в версії New Edition.

А ось тим, хто користується Huawei Mate 10 і Mate 10 Pro, а також позаторішніми флагманами Р20 і Р20 Pro, відновлення доведеться чекати до середини червня місяця. У компанії також підкреслюють, що зазначені дані і терміни актуальні виключно для незаблокованих версій пристроїв, а ось розсилка нового програмного забезпечення для операторських моделей може трохи затриматися.
Comments

    No results found.