Кабмін визначив переможців УРП-конкурсів по трьом нафтогазовим ділянкам

Уряд на засіданні 29 квітня 2020 року схвалив проект розпорядження про визначення переможців конкурсу на укладання угод про розподіл продукції (УРП), яка буде видобуватися на Грунівській, Ічнянській та Охтирській нафтогазових ділянках. Про це повідомляє пресслужба.

Компанія York Energy Holdings Limited (Великобританія) визначена переможцем конкурсу щодо Ічнянської ділянки, EP Ukraine BV (Schiphol, Нідерланди)  - переможцем конкурсів щодо Охтирської та Грунівської ділянок.

Нагадаємо, 1 квітня 2020 року на засіданні Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції було прийнято рішення рекомендувати переможців 3-х конкурсів з укладення УРП щодо Ічнянської, Грунівської та Охтирської ділянок.

Переможцем конкурсу по Ічнянській ділянці була рекомендована компанія York Energy Limited (група Alpha Energy, Великобританія), а переможцем по Охтирській та Грунівській ділянках - центральноєвропейський холдинг EPH ( із словацьким оператором Nafta).

Всього на розробку трьох нафтогазових ділянок подали заявки 5 претендентів, серед яких також канадська публічна компанія Vermilion Energy (у партнерстві з «Укргазвидобування»), «Укрнафтобуріння» та «ДТЕК Нафтогаз». 
Comments

    No results found.