Ubisoft показала перший трейлер Assassin's Creed Valhalla

Французька Ubisoft розробник представив перший трейлер до нової частини серії Assassin's Creed. Нагадаємо, що серія ігор з найманим вбивцям вже не перший рік користується величезною популярністю. Основні події в Assassin's Creed Valhalla розгортаються в Англії в IX столітті. Головний герой - конунг клану норвезьких вікінгів Ейворі, який протистоїть короля Уессекса Альфреду Великому.

Гравцеві належить побудувати власне поселення, вести набіги і займатися дипломатією. При цьому сюжетна лінія буде змінюватися в залежності від вибору гравця на ключових етапах. Досить незвичайний геймплей для серії гри. До речі, отримати гру буде не так вже й просто. Відомо, що на нових консолях PlayStation 5 і Xbox Series X гра з'явиться вже в 2020 році, а ось на PlayStation 4 і Xbox One поки не оголошено реліз. Швидше за все, це відбудеться через місяць після виходу на новій консолі.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що 40-річну Ниву перетворили в Гелик. Правда, на автомобіль від Mercedes він схожий здалеку, а ось поблизу відразу ж помітні відмінності. До того ж, Ниву чомусь зробили заниженою. Втім, автомобіль виконує свою головну функцію - він привертає погляди оточуючих.

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple виплатити своїм користувачам компенсації на 18 мільйонів доларів. Причиною цього став судовий позов, який подали на еп її користувачі. Компанії довелося погодитися, щоб заощадити час і ресурси.

Також Знай.uа повідомляв, що електрокари Volvo обзаведуться новими голосами, які будуть попереджати про небезпечне зближення з пішоходами та велосипедистами.
Comments

    No results found.