Джіджі Хадід уперше прокоментувала свою вагітність

Днями в пресі поширилися чутки про вагітність американської моделі Джіджі Хадід. Спочатку 25-річна знаменитість ніяк не коментувала цю інформацію, але її мама розповіла, що їхня родина справді перебуває в очікуванні появи малюка. Після сенсаційної заяви родички, дівчині нічого не залишалося, окрім як самій підтвердити своє "цікаве положення". Зробила вона це в ефірі домашньої версії шоу "The Tonight Show With Jimmy Fallon".

У розмові з ведучим Джіджі підтвердила, що дійсно вагітна від свого бойфренда Зейна Маліка, але хотіла, щоб усі дізналися про це трохи пізніше.

Очевидно, ми хотіли оголосити про це на своїх умовах, але ми дуже схвильовані, щасливі і вдячні за всі добрі побажання і підтримку.

– сказала зірка.

Хадід продовжила, що наразі переживає зовсім новий для себе досвід, тому дуже рада, що її оточують рідні. Пересидіти карантин модель вирішила в сімейному маєтку, який знаходиться в штаті Пенсильванія (США).

Затишний будиночок з прилеглою фермою – відмінне місце для майбутньої мами, адже там можна побути в тиші, насолодитися свіжим повітрям і природою, а також виростити свіжі овочі та фрукти.

За словами дівчини, вона безмежно вдячна, що в такі непрості часи в неї є підтримка Зейна, мами та сестри Белли, які переживають з нею цей новий стан та всіляко допомагають відчувати себе в безпеці.
Comments

    No results found.