У  "Слузі народу" зробили важливу заяву щодо співпраці із МФВ

Данило Гетманцев пояснив, що для України важливо отримати кредити від МФВ. Так України вирішить проблему з державним боргом.

Україна в середньостроковій перспективі зможе відмовитись від кредитів Міжнародного валютного фонду, заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі програми "Право на владу". Політик підкреслив, що Україні важливий кредит від МВФ для вирішення проблеми із держборгом. Гетманцев заявив, що проблема полягає у тому, що Україна має дуже дорогий державний борг, на погашення заборгованості якого йде третина бюджету.

Гетманцев повідомив, що вирішення проблеми полягає у  заміні  дорогого боргу  на дешевий. Політик прогнозує, що до 2024 року Україна зможе зменшити обсяг державного боргу до 42%. І за  2-3 роки можна буде відмовитись від програми Міжнародного валютного фонду.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що без підтримки Міжнародного валютного фонду Україну чекає банкрутство і злидні. ASPI news повідомляло, що за словами Володимира Зеленського, Україна нині намагається змінити міжнародне сприйняття і перестати бути жертвою.
Comments

    No results found.