Вільне дихання: як уникнути кисневого голодування на карантині?

Гіпоксемія - стан, який характеризується кисневим голодуванням. Медики розповіли, як уникнути нестачі кисню у крові. Карантинні заходи вимагають від нас постійного перебування в квартирі, але такий ритм життя призводить до зниження вмісту кисню в крові. В умовах карантину гіпоксемія може стати хронічною, викликати швидку втомлюваність, сонливість, зниження когнітивних функцій.

Сьогодні в деяких квартирах все ще працює опалення. Разомз діючої побутовою технікою це сприяє пересушуванню повітря. До того ж з ранку до вечора в житлі може перебувати ціла сім'я, що також знижує в ньому кілкьість свіжого повітря і разом з ним кисню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кисень врятує від імпотенції

Фізіологічними ознаками кисневого голодування можуть бути кашель, задишка, прискорене поверхневе дихання і серцебиття. За словами лікаря, для запобігання гострої або хронічної нестачі кисню важливо організувати правильне харчування, що допомагає отримувати достатньо вітамінів, оскільки від цього залежить стан судин і кров'яних клітин.

експерти рекомендують робити розминку і дихальну гімнастику в добре провітрюваному приміщенні. Провітрювати кімнати в умовах карантину слід якомога частіше. Особливо ефективним є наскрізне провітрювання, при якому відбувається активний рух повітря.

Перед сном бажано провітрити кімнати з особливою інтенсивністю, щоб температура була на рівні 16-18 градусів. Для зволоження квартири можна проводити вологе прибирання або скористатися зволожувачами повітря.
Comments

    No results found.