США попередили Патрушева, що жорстко відреагують на спроби анексії України або Білорусі - Піонтковський

17 квітня відбулась перша телефонна розмова новопризначеного помічника президента США з національної безпеки О'Брайєна з Миколою Патрушевим. Патрушева попередили, що у разі спроб анексії України або Білорусі Штати діятимуть дуже жорстко.

Про це в ефірі "Прямого" повідомив російський політолог, публіцист Андрій Піонтковський.

"У мене якраз є ексклюзивна інформація з Вашингтона і з Москви, якої хотів поділитися з вами, саме з цього приводу. Почнемо з Вашингтона. Відомо, що 17 квітня відбулась перша телефонна розмова новопризначеного помічника президента США з національної безпеки, пана О'Брайена, з паном Патрушевим. На офіційному сайті Білого дому і Кремля є повідомлення про те, що вони розмовляли в основному з питань вірусу, але і торкнулися деякі взаємно діючі питання безпеки.

Так ось, зі своїх джерел у Вашингтоні я знаю, що пан О'Брайен дуже ясно і недвозначно попередив пана Патрушева, що в разі спроб анексії України або Білорусі Сполучені Штати дадуть дуже жорстким чином. Зрозуміло, не військовим. Але малися на увазі такі можливі акції, як нафтове ембарго або заморожування активів російської так званої еліти на території Сполучених Штатів. А це, на хвилиночку, вони оцінюються приблизно в 1 трильйон доларів", - розповів Піонтковський.

"Це ще раз підтверджує той факт, про який я писав в своїх останніх статтях: що "трампи" приходять і йдуть, а американське так зване deep state залишається. І ось зараз "deep state" - це Пентагон, Держдеп, розвідувальні структури - вони, як би, відсунувши трошки Трампа, взяли в своє руки справу протидію російській агресії", - додав політолог.

За даними його джерел, попередження О'Брайєна справильно сильне враження на так звану мобілізаційну групу - неформальне політбюро силовиків навколо президента Росії Володимира Путіна.

"Путіна воно не збентежило. Якщо більшість колег завагалися, то Путін як і раніше має намір продовжувати плани тиску на Україну і Білорусь. Тим більше, він розраховує на свою агентуру в Україні. Білорусі ми зараз не будемо торкатися - я менш обізнаний про ситуацію там. Більш того, можливо навіть очікувати деяких силових провокацій, в тому числі і на території ОРДЛО", - наголосив Піонтковський.

Також слідкуйте за "Прямим" у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
Comments

    No results found.