Медики психлікарні Києва розповіли світу, як медична реформа Супрун знищує психіатрію в Україні

Галерея

Лікарі оприлюднили наслідки другого етапу для медичної реформи для психіатричних лікарень. Вони звернулися по підтримку до міжнародної громадськості.

Увечері в четвер, 30 квітня, медики київської клінічної лікарні “Психіатрія” опублікували звернення англійською мовою в Facebook. У ньому вони перерахували наслідки другого етапу медичної реформи Уляни Супрун для української психіатрії.

За словами медиків, через реформу в психіатричних лікарнях буде закрито частину палат, а третину персоналу звільнять . Деякі психдиспансери закриють узагалі. Звільненню підлягають клінічні психологи, ерготерапевти і частково - медсестри та санітари.

Фінансування на пацієнтів скорочують удвічі. При цьому для пацієнтів, яких доведеться виписувати, не створили реабілітаційних та допоміжних послуг. Тому цих людей фактично викинуть на вулицю і змусять голодувати.

З квітня скоротилася зарплата лікарям до 3800 грн. При цьому робоче навантаження зростає вдвічі. Крім того, запроваджена система запису і зберігання даних про пацієнтів не забезпечує їх конфіденційність.

Раніше ASPI news повідомляло, що очільник МОЗ Максим Степанов оприлюднив свіжі дані про епідемію коронавірусу в Україні. Також стало відомо, що київська компанія, яка отримувала гроші за утилізацію медичних відходів з лікарень, де лікують коронавірус, просто викидала їх на полігон для твердих побутових відходів.
Comments

    No results found.