Комітет Верховної Ради відмовився приймати програму діяльності Кабміну і відправив документ на доопрацювання

У четвер, 30 квітня під час розгляду Програми діяльності Кабміну депутати Комітету Верховної Ради вирішили, що в такому вигляді документ приймати не можна і відправили його на доопрацювання. Однією з причин такого рішення стала думка, що уряд Дениса Шмигаля впливає на промисловість виключно за допомогою енергетики.

Програму діяльності внесли на розгляд до Комітету ВР міністр економіки Ігор Петрашко та міністр Кабміну Олег Немчинов. Про це повідомило видання Delo.UA. презентацію програми проводив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Одним з головних тез по відправленню на доопрацювання документа було те, що уряд під час роботи над програмою не провів консультації з головним комітетом. Заступник голови комітету Ради з економічного розвитку Дмитро Кисилевський заявив, що нинішній уряд повторює помилки попереднього, ігноруючи промислову політику. За словами Кисилевського, це стало однією з причин відставки уряду Олексія Гончарука. "Я намагався знайти промисловий блок вашої програми. На жаль, те, що я прочитав, більше схоже на каталог слоганів і гасел", - сказав він

До слова, як повідомляло ASPI news, перед призначенням на пост прем'єр-міністра Дениса Шмигаля в "Слузі народу" заявили, що кандидат на пост нового глави уряду, якого вони планують підтримати, буде робити відчутний упор на стабілізацію економіки та розвиток промисловості в країні. Також повідомлялося, що 29 квітня, глава уряду Денис Шмигаль заявив, що українська країна готова до діалогу з європейськими країнами щодо можливості запрошення українців до них на роботу.
Comments

    No results found.