Водіям розкрили способи, як заощадити на бензині влітку

Багатьох водіїв турбує питання, як заощадити на бензині, при цьому не нашкодивши автомобілю. Експерти поділилися кількома порадами, які будуть особливо корисні в сьогоднішній непростий час, адже в умовах кризи вже до літа пальне може значно подорожчати.

У місті з його пробками і трафіком заощадити неможливо. Але заощадити на бензині можна в довгій дорозі, наприклад, на дачу.

Від засміченого повітряного фільтра мотор буквально задихається, кажуть фахівці. Якщо ж фільтр не змінювався довгий час, при цьому ще й забився, машина може просто заглухнути. Справа в тому, що через нестачу повітря електронний блок керування двигуном збагачує паливно-повітряну суміш, а витрата палива збільшується. Тому влітку бажано змінити повітряний фільтр на новий. Таким чином вдасться заощадити близько п’яти відсотків палива.

Також водіям радять накачати шини перед тривалою поїздкою. Необхідно підняти тиск в них на пару десятих вище базових значень. Таким чином вийде заощадити від одного до двох відсотків палива.

Великий багажник на даху – це зручно, так як туди можна помістити велику кількість речей. Але такий «гаджет» погіршує аеродинаміку автомобіля, що збільшує витрату палива на 10 відсотків. Тому без гострої необхідності фахівці не рекомендують його використовувати.

Щоб заощадити гроші, експерти радять не розганяти мотор до максимальних оборотів. Чим вище швидкість – тим більше витрата, причому в два рази. Тому потрібно їхати плавно, при цьому закриваючи всі вікна. Також бажано вимикати кондиціонер.




Comments

    No results found.