Росія роздає паспорти на Донбасі, щоб зберегти свій контроль – Україна в ОБСЄ

Про це заявив Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ у четвер, 30 квітня, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Росія також продовжує роздавати паспорти жителям окупованих районів Донбасу для того, щоб використовувати російських громадян у якості приводу для збереження свого контролю над відповідною територією", - заявив він.

Дипломат поінформував, що нещодавні поправки до російського законодавства скасували державну плату, яка повинна сплачуватися заявниками за такі паспорти, як і скасували вимогу п'ятирічного постійного проживання для всіх громадян України (а також трьох інших країн) на території РФ.

Очільник місії України при ОБСЄ закликав РФ припинити незаконну окупацію Криму, мілітаризацію Чорного та Азовського морів, а також зупинити агресію проти України, в тому числі шляхом виведення її збройних формувань з тимчасово окупованих територій України та повного виконання зобов’язань у рамках Мінських домовленостей.
Comments

    No results found.