Разумков розповів про перспективи ухвалення закону про опозицію

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков охарактеризував ситуацію із ухваленням в парламенті закону про опозицію. Про це він розповів під час ексклюзивного інтерв'ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK.

Відповідаючи на питання про те, чи не простіше, не чекаючи, коли закон про опозицію з’явиться, відновити у Регламенті ті положення про права опозиції, які були до 2010 року, і коли все ж можна буде побачити повноцінний закон про опозицію, спікер зауважив, що навіть у випадку повернення треба робити напрацювання.

"Станом на сьогодні, дійсно, такого розділу нема. Раніше він був у ВРУ. Навіть якщо ми з вами говоримо про повернення, його треба напрацювати, тому що зміни до закону – це новий законопроєкт. Тому, я думаю, що ми діємо абсолютно коректно і відносно наших колег, які не є представниками більшості, і відносно в цілому до парламенту, виступаючи з такою ініціативою", - зазначив Разумков.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що він регулярно спілкується із президентом Зеленським навіть тоді, коли не передбачено голосувань у ВРУ. 
Comments

    No results found.