Включення "з сюрпризом": кореспондент в США вийшов в прямий ефір без штанів

Кореспондент американського телеканалу ABC Вілл Рів показав як мають виглядати справжні карантинні прямі включення з дому. Зробив він це випадково, а конфуз розлетівся Мережею, наче гарячі пиріжки.????

Вілл Рів з`явився в ранковому шоу "Доброго ранку, Америко", сидячи вдома без штанів, пише Fox News. Він розповідав про ліки та те, як аптеки відправляють їх дронами під час коронавірусу. При цьому журналіст був одягнений у піджак, класичну сорочку, але внизу на ньому були лишень труси.

Під час пандемії у США телевізійні журналісти працюють з дому. За їхніми слова, верхня частина одягу має бути досконалою, а нижня завжди залишає бажати кращого. Вілл взагалі вирішив штани не вдягати, але камера трохи підвела чоловіка, коли опустилась нижче і зробила пряме включення пікантнішим.????Пізніше на своїй сторінці у Twitter Вілл Рів написав, що насправді це були не труси, а шорти.

"Намагаючись бути ефективним, я рано вранці підготувався до тренування, яке мало бути після включення в ранкове шоу. Кут камери разом з друзями, родичами та кількома сотнями незнайомих людей у соціальних мережах змусив мене переосмислити свій ранковий розпорядок дня. Будь-які поради від людей, які під час робочих відеодзвінків вдома одягають пояс, штани та черевики, - вітаються. Тепер повертаюся до роботи. Одягнувши штани", - жартівливо написав журналіст.????
Comments

    No results found.